הכל התחיל, כשבשנת 1989 חזרתי לארץ משהות בת שש שנים בפאריס, שם למדתי איפור לתיאטרון ומנהל עסקים באמריקן קולג'.

את דרכי המקצועית התחלתי כשוליה בבית המלאכה של האמן אבי שחם, אשר במשך שנתיים הקנה לי את הניסיון, הכלים, והתפיסה האומנותית-עיצובית שגיבשה את עבודתי כיוצר קולטי אדים מעוצבים.

עבדתי עם מתכות אל-ברזליות שלא היו כמעט בשימוש בתחום האומנות והריהוט. מצאתי, כי על ידי שילובם של אבץ, פליז, נחושת, ברזל, ועץ יכולתי להגשים כל פנטזיה עיצובית ולהטעין כל מוצר בקו יצירתי וביופי רב.

אמנם עבודתי המסחרית החלה ביצירת פרטי ריהוט ייחודי, אך מהר מאוד גיליתי את תחום קולטי האדים המעוצבים, בו יכולתי לעשות שימוש רחב ומפתיע באל-המתכות כדי לבטא זהות וחותם אישי, כמתבקש בכל מטבח פרטי. והשאר זה היסטוריה…

מפגש מקרי שלי עם האדריכל יונתן מונז'אק לקח את תחום קולטי האדים לחזית עיצובית חדשה.

חיפשנו יחד דרכים להפוך את קולט האדים ממוצר מסורתי-פונקציונאלי לפריט ייחודי עכשווי, עם אמירה פרקטית ואסטטית גבוהה.

כך מצאתי את דרכי המקצועית, וכיום אני מעצב, מייצר, ומספק קולטי אדים מותאמים ומסוגננים למאות לקוחות שלהם טעם אישי ורצון עיצובי מובהק, תוך הלימה לצרכיהם וסגנונם.

ייצור קולט אדים מיוחד הוא אומנות לכל דבר, ועל כך אני וצוות הסטודיו שמים את הדגש המירבי.

קו קולטי האדים המיוחדים שלנו ממשיך להתפתח והופך מגוון יותר ויותר עם כל לקוח, מעצב, ואדריכל המביעים את הרעיונותיהם שלהם ואת שאיפותיהם של הלקוחות.

ייצור קולטי האדים שלנו היום נובע מאותה מקצועיות, תפיסה, ושלמות של קו ושפה כפי שנתגבשו אצלי עוד מימי עבודתי בסטודיו האמן.

אני מזמין אתכם ליהנות ממוצר פרקטי בעיצובי מקצועי, עם פונקציונליות מעולה עשוי מחומרי אבץ, פליז, נחושת, נירוסטה, פח צבוע, זכוכית, ועץ, אשר תחת ידנו הנאמנה מתגבשים לאין-סוף צורות ורעיונות.

דורון אונטר